Pokoje
Kuchnia

Rękawiczki medyczne

Firma SafeMed oferuje najwyższej jakości produkty, dedykowane pracownikom z branży medycznej – rękawiczki medyczne najlepszej produkcji, sprawdzą się idealnie podczas wykonywania codziennych zadań. Dzięki ich unikalnym właściwościom, personel oraz pacjenci pozostają zabezpieczeni i odczuwają komfort. Jednorazowe rękawiczki są również wyjątkowo wygodne podczas użytkowania – po skończeniu badań czy innych czynności, wystarczy wyrzucić je do kosza, a wobec kolejnego pacjenta skorzystać z nowej pary. Rękawiczki dostępne są najczęściej w funkcjonalnym opakowaniu, zawierającym sporo sztuk – łatwe wyjmowanie i zakładanie sprzyja efektywności w pracy i gwarantuje higienę.

Dla kogo rękawiczki lateksowe?

Wspomniane rękawiczki dedykowane są zarówno pracownikom branży medycznej, jak i innym osobom, wykonującym zadania, wymagające zapewnienia higieny i ochrony. Rękawiczki odporne są na przenikanie mikroorganizmów, delikatnych substancji kwasowych i zasadowych oraz rozcieńczonych rozpuszczalników. Nie warto używać ich w pracy ze smarami i olejami, gdyż wykazują nikłą odporność na te substancje. Ponadto – należy zrezygnować z użytkowania rękawiczek, jeśli na skórze pojawiają się objawy uczulenia. Kauczuk, pomimo pochodzenia z naturalnych i selekcjonowanych drzew, może okazać się alergizujący dla niektórych osób.

Pełną ofertę asortymentu można odnaleźć na stronie internetowej, dostępnej pod adresem: safemed.pl. Firma SafeMed zaprasza do skorzystania z oferty i gwarantuje satysfakcję z użytkowania sprzedawanych akcesoriów.


SAFEMED Sp. z o. o. Sp. k.
Wielicka 181 A/22
30-663 Kraków
tel. 681-42-52

Zobacz także:

Cerko

Cerko