Pokoje
Kuchnia

Kosmetyki apteczne

Dermokosmetyki, w przeciwieństwie do tradycyjnych kosmetyków drogeryjnych, zawierają aktywne substancje. Łączą w sobie kosmetyki i farmaceutyki, a to absolutny hit wśród osób ceniących pielęgnację ciała! To, co wyróżnia dermokosmetyki na tle innych to przede wszystkim:

  • profesjonalny skład medyczny,
  • większa skuteczność niż tradycyjne kosmetyki,
  • szersze działanie,
  • mające zastosowanie w wielu problemach medycznych (atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, trądzik różowaty czy problematyczne przebarwienia).

Tego typu kosmetyki pobudzają skórę całego ciała do prawidłowego działania, jednoczenie gwarantując komfort, nie wysuszając, a wręcz przeciwnie – regenerując!

Codzienna pielęgnacja skóry jest niewątpliwie bardzo ważna. Szczególnie w przypadku, gdy cierpisz na atopowe zapalenie skóry bądź jesteś w ciąży i chcesz uniknąć rozstępów. Ta druga sytuacja jest niestety bardzo częstą przypadłością, ponieważ skóra w ciąży rozciąga się w zawrotnym tempie. Dermokosmetyki mają podobne działanie do leków, jednak są zupełnie nieinwazyjne, pozwalają skórze oddychać i przynoszą ukojenie i ulgę. Kosmetyki apteczne są zazwyczaj droższe, jednak ich działanie oraz wysoka jakość wynagradza wszystko. W Aptece Mini dostępne są dermokosmetyki różnych marek, m.in. Dr Irena Eris, Ziaja, Evree, Bioderma, L’Biotica, Biały Jeleń, Avene, Lierac, Oillan, Dermedic, Iwostin czy Vichy. Każdy z produktów tej marki jest ceniony w całej Polsce i na świecie, co przekłada się na szerokie zainteresowanie. Apteka Mini gwarantuje stały dostęp do dermokosmetyków, w znacznie niższej cenie!


Apteka Mini
Marii Skłodowskiej Curie 3
80-210 Gdańsk
tel. 58-621-02-14

Zobacz także:

Cudownie nawilżona skóra dzięki kosmetykom Fresh&Natural

Cudownie nawilżona skóra dzięki kosmetykom Fresh&Natural